Facebook
Instagram
Youtube
WhatsApp
Birlikte Geleceği İnşa Ediyoruz

Özdoğan İnşaat

1985 de babamız Salih Zeki Öztel ile başlayan inşaat işimiz daha sonra 1996 da Ali İhsan Öztel, Muzaffer Öztel ve Recep Öztel ile şirketleşen Özdoğan inşaat sektöründe lider bir konumda yer almaktayız. 1996 da Ali İhsan Öztel , Muzaffer Öztel ve Recep Öztel tarafından kurulan şirketimiz bir çok alanda inşaat, otel, cami, okul, ofis alanında bir çok işlere imza atan şirkettir. Bu süreç boyunca birçok tamamlanan proje ve deneyimli ekibimizin katkılarıyla sektörde öne çıkan bir konum elde ettik.

Toplamda 84 tamamlanan projemizle sektördeki uzun soluklu varlığımızı kanıtlıyoruz. Her bir projede kaliteli malzemelerin kullanımı ve uzman işçiliğin hayata geçirilmesi, yenilikçi çözümler sunmamızı sağlıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak inşaat sektöründe liderliğimizi sürdürüyoruz.

Alanımızdaki üstün başarılarımız ve yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla 21'den fazla ödül ve sertifika ile onurlandırıldık. Bu prestijli ödüller, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin ve sektördeki liderliğimizin bir yansımasıdır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya odaklanarak, gelecekte de başarılı projelere imza atmaya kararlıyız.

  • Sektörün En İyisi

  • Yenilikçi Tasarımlar

  • Deneyimli Ekip

Alanında Profesyonel

Ekibimiz

Recep Öztel

Yönetim Kurulu Başkanı

Muzaffer Öztel

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ali İhsan Öztel

Yönetim Kurulu Üyesi